O nás

Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku, v Bulharsku a v Rusku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

Základní filozofií společnosti PROFI CREDIT je osobní přístup. Půjčky a úvěry nabízí prostřednictvím sítě úvěrových poradců, kteří jsou připraveni klienta kdykoliv navštívit, ale své služby poskytují i v kamenných pobočkách. Jen v České republice je na tisíc úvěrových poradců, kteří zájemcům o půjčku nebo úvěr pomáhají vybrat ten nejvhodnější produkt.

Nebankovní půjčky ve Vsetíně a okolí

Nabízíme půjčky a úvěry pro občany Vsetína a okolí. Půjčky pro občany obce Branky, Bystřička, Dolní Bečva, Francova Lhota (Pulčín), Halenkov, Horní Bečva, Horní Lideč, Hošťálková, Hovězí, Huslenky, Hutisko-Solanec (Hutisko, Solanec pod Soláněm), Choryně, Jablůnka, Janová, Jarcová, Karolinka, Kateřinice, Kelč (Babice, Komárovice, Lhota, Němetice), Kladeruby, Krhová, Kunovice, Lačnov, Leskovec, Lešná (Jasenice, Lhotka nad Bečvou, Mštěnovice, Perná, Příluky, Vysoká), Lhota u Vsetína, Lidečko, Liptál, Loučka (Lázy), Lužná, Malá Bystřice, Mikulůvka, Nový Hrozenkov, Oznice, Podolí, Police, Poličná, Pozděchov, Prlov, Prostřední Bečva, Pržno, Ratiboř, Rožnov pod Radhoštěm, Růžďka, Seninka, Střelná, Střítež nad Bečvou, Študlov, Ústí, Valašská Bystřice, Valašské Meziříčí (Bynina, Hrachovec, Juřinka, Krásno nad Bečvou, Lhota, Podlesí, Valašské Meziříčí), Valašská Polanka, Valašská Senice, Valašské Příkazy, Velká Lhota (Malá Lhota), Velké Karlovice (Malé Karlovice), Vidče, Vigantice, Vsetín (Horní Jasenka, Rokytnice, Semetín), Zašová (Veselá), Zděchov, Zubří.

Kontaktujte nás

PROFI CREDIT Czech, a. s.
Romana Mlčochová
Mostecká 130
755 01 Vsetín

Mobil: +420 608 662 255
E-mail: romana.mlcochova@proficredit.cz